Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 09.12.2017 w Hali Sportowej przy ulicy Armii Krajowej 7 w Miliczu odbył się szósty w sezonie 2017/2018 Turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2017. Został on zorganizowany przez Fundację Kraina Siatkówki oraz przy udziale klubu UKS „Dwójka” Milicz. W zawodach wzięło udział ok 135 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska. Dzięki wsparciu Gimnazjalnego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jaworzynie Śląskiej nasze siatkarki mogły uczestniczyć w turnieju, zdobywać doświadczenie, ogranie i podnosić swoje umiejętności siatkarskie.

Do turnieju zgłosiliśmy 4 zespoły w kategorii „2” oraz jeden w „3”. Najlepsze miejsce na tych zawodach to V miejsce Hanny Pałeczki, Hanny Sułek oraz rezerwowej w tym składzie Anny Marii Michalskiej. Ponadto reprezentowały nas: Aleksandra Rybka, Wiktoria Nizio, Wiktoria Nalichowska, Wiktoria Wardziak, Oliwia Kilańska, Kamila Kołtunowicz oraz Aleksandra Olszewska.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II