Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Uczniowie klasy I c zdobyli kolejną odznakę  „ Sprawność Piłkarza” w ramach realizowanego w naszej szkole programu Sprawny Dolnoślązaczek. W zakresie tej odznaki realizowane były tematy z mini – piłki nożnej, mini-piłki koszykowej oraz mini – piłki siatkowej.

Uczniowie opanowali kozłowanie prawą, lewą ręką w miejscu w czasie 20 sekund, podania i chwyty piłki toczonej, podanej kozłem sprzed klatki piersiowej oraz rzut jednorącz na wysokość ok. 2 metrów. Doskonalili umiejętności podczas „gry do 5 podań”. Zapoznali się z postawą wysoką siatkarską oraz sposobami poruszania się po boisku, opanowali „koszyczek” . Dzieci doskonale bawiły się przy „rzucance siatkarskiej” i „balonówce”. Dużo radości szczególnie chłopcom sprawiły zadania do wykonania z zakresu piłki nożnej. Do zdobycia były pierwsze tytuły: Mistrz dryblingu, Mistrz krótkich podań oraz Mistrz strzałów na bramkę. Pierwszoklasiści rozegrali również swój pierwszy prawdziwy mecz piłki nożnej. Gratulujemy zdobytej sprawności.

 

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II