Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Sport może i powinien być wspaniałą szkołą kształtowania ciała oraz siły woli. Od najmłodszych lat warto uczyć, że można pokochać wysiłek aby z satysfakcją zmęczyć się podczas różnorodnej aktywności fizycznej.

Nasi mali mistrzowie z klasy1b i 1c są po pierwszych zmaganiach w zdobywaniu odznaki lekkoatlety, królowej sportu. Nie było łatwo ale daliśmy radę. Podczas zmagań lekkoatletycznych dzieci uczestniczyły w biegach krótkich ze startu wysokiego, biegach długich, biegach sztafetowych, skoku wzwyż oraz rzucie piłeczką palantową. Zaliczaliśmy również testy sprawnościowe, w tym marszobieg na dystansie 600m.

Gratulujemy wszystkim uczestniczącym w zajęciach.

Podczas prób najlepsze wyniki uzyskali:

Najszybsi byli uczniowie z klasy 1b: Jagna Gajda, Nadia Łazar, Hanna Wojcieszek, Szymon Badowski oraz Maciej Stelmach.

Najbardziej wytrzymali: Jagna Gajda, Anna Paryl, Szymon Badowski  z klasy 1b oraz Jagoda Sawko, Kamil Lubczyński, Karol Pasikowski, Aleksander Araszczuk, Bartosz Grzyb z klasy 1c.

W rzucie piłeczką palantową najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie klasy 1b: Hanna Wojcieszek, Szymon Badowski oraz Maciej Stelmach.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II