15 maja uczniowie klasy 1b odwiedzili jaworzyńskie przedszkole i spotkali się z dwoma grupami- „Puchatki” i „Sowy”, które obchodziły  Dzień Zwierząt. Pierwszaki czytały wiersze Jana Brzechwy związane tematycznie ze zwierzętami, prezentując zdobyte w szkole umiejętności. Młodsi koledzy przedstawili również swój program artystyczny. Nie zabrakło wspólnych śpiewów, tańców i wspomnień  z pobytu w przedszkolu. Dzieci miały okazję spotkać się ze swoją byłą wychowawczynią, Panią Ulą Stelmach. Spotkanie przebiegło w  niezwykle miłej, serdecznej atmosferze.

Bardzo dziękujemy Paniom: Paulinie Korzystce i Dominice Pańczyk za zaproszenie, zorganizowanie zajęć i słodki poczęstunek.