Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

15 maja uczniowie klasy 1b odwiedzili jaworzyńskie przedszkole i spotkali się z dwoma grupami- „Puchatki” i „Sowy”, które obchodziły  Dzień Zwierząt. Pierwszaki czytały wiersze Jana Brzechwy związane tematycznie ze zwierzętami, prezentując zdobyte w szkole umiejętności. Młodsi koledzy przedstawili również swój program artystyczny. Nie zabrakło wspólnych śpiewów, tańców i wspomnień  z pobytu w przedszkolu. Dzieci miały okazję spotkać się ze swoją byłą wychowawczynią, Panią Ulą Stelmach. Spotkanie przebiegło w  niezwykle miłej, serdecznej atmosferze.

Bardzo dziękujemy Paniom: Paulinie Korzystce i Dominice Pańczyk za zaproszenie, zorganizowanie zajęć i słodki poczęstunek.

 

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II