W dniu 5 marca, już po raz dwudziesty piąty, odbył się gminny konkurs recytatorski ,,Pegazik” organizowany przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Jaworzynie Śląskiej. Naszą szkołę reprezentowali: Milena Dobkiewicz, Kornelia Grandus, Aleksandra Szuman, Julianna Waliszek z klasy 5D oraz Anna-Maria Michalska i Miłosz Dec z klasy 6B. Uczestnicy przygotowywali się do konkursu pod okiem polonistek pani Agnieszki Ptak i Magdaleny Glińskiej. Laureatami konkursu zostali: Kornelia Grandus i Miłosz Dec. Serdecznie gratulujemy!

fot. sokibp.pl

fot. A.Ptak