Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już  w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu, pojawił się tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich gość – Święty Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że wszystkie dzieci  zasłużyły na  prezenty. Tradycyjnie, jak co  roku, panował u nas szczególny klimat. Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, sprawiło wszystkim wiele radości i dostarczyło wielu wrażeń. Drogi Mikołaj pamiętaj o nas za rok, obiecujemy być grzeczni.

 Opiekun  SU A.Jędras

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II