W piątek 22 grudnia w ostatni dzień przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy uczniowie klas I-IV spotkali się na sali gimnastycznej na wspólnym kolędowaniu.

W Święta wszyscy powinni być razem, dlatego też i my w naszej szkolnej rodzinie spotkaliśmy się, by się na chwilę zatrzymać i złożyć sobie najlepsze życzenia.

Najpierw pan dyrektor Krzysztof Sołtys wręczył nagrody za osiągnięcia sportowe (piłka ręczna), szachy i akcję, w którą włączyła się cała szkoła – „Coś z niczego”.

Następnie kolędując przy akompaniamencie organów, na których grał nam Miłosz Dec z klasy IV c oraz przy wtórze gitary-Karol Dziadowiec,  pan dyrektor Krzysztof Sołtys przełamał się z przedstawicielami wszystkich klas opłatkiem. Pan dyrektor złożył najlepsze życzenia świąteczne, przypomniał o zachowaniu ostrożności podczas zabaw w zimowej aurze i sylwestrowej atmosferze oraz życzył wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz oczywiście dzieciom bezpiecznych i udanych Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie udali się do swoich klas, aby z wychowawcą i swoimi najbliższymi kolegami zjeść wigilię na słodko, wspólnie zaśpiewać kolędy i złożyć sobie życzenia.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku: zdrowia , szczęścia oraz wszelkiej pociechy dla uczniów, ich Rodziców, Dziadków i Rodzeństwa  życzą nauczyciele wraz z dyrekcją.