Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W Wałbrzychu odbyło się szkolenie na temat „Programy aktywizujące młodych dolnoślązaków”.

Podczas konferencji zainaugurowano Program Sprawny Dolnoślązaczek – jest on realizowany również w naszej szkole, w klasach I-III. Omawiano kondycję sportu na Dolnym Śląsku, analizowano przedsięwzięcia (np. zeszłoroczne World Games), przedstawiono również wszechstronne warunki do uprawiania różnorakich konkurencji sportowych : od sal gimnastycznych, przez baseny („Delfinki”), modernizowane trasy biegowe w Jakuszycach, obiekt do sportów zimowych w Czarnym Borze czy programy służące rozwojowi sportowemu młodych ludzi.
Na koniec miały miejsce zajęcia praktyczne z zakresu piłki siatkowej i koszykowej.
W spotkaniu udział wzięli J.M. rektor AWF prof. Andrzej Rokita, prezydent Wałbrzycha dr Roman Szełemej, wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego pani Iwona Krawczyk oraz pracownicy naukowi AWF, którzy przeprowadzili lekcję pokazową z piłkami EDUBAL.
W szkoleniu z naszej szkoły udział wzięli p. Aneta Kiszczyszyn oraz p. Marcin Kruk.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II