W ramach projektu klasa 2a przygotowała prezentację i oprawę wieczoru hiszpańskiego. Pokaz odbył się w piątkowy wieczór, przy okazji Maratonu filmowo- czytelniczego.   Na początek uczniowie przygotowali prezentację o swoim wyjeździe do Hiszpanii w języku angielskim z tłumaczeniem. Podczas oglądania slajdów mogliśmy przypomnieć sobie wspaniałe chwile, które spędziliśmy w tym pięknym kraju. Drugą częścią naszego projektu była degustacja hiszpańskiej kuchni. Uczniowie samodzielnie przygotowali paelę, hiszpańskie tosty, ciasto migdałowe oraz koreczki w stylu katalońskim. Spróbować można było owocowego napoju na bazie granatu, mandarynek, pomarańczy i jabłek oraz przypraw kurkumy i imbiru. Przy dzwiękach nastrojowej muzyki, wspomnieniom nie było końca…

                                                                                                                Opiekun projektu: Ada Jędras