Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W ramach projektu klasa 2a przygotowała prezentację i oprawę wieczoru hiszpańskiego. Pokaz odbył się w piątkowy wieczór, przy okazji Maratonu filmowo- czytelniczego.   Na początek uczniowie przygotowali prezentację o swoim wyjeździe do Hiszpanii w języku angielskim z tłumaczeniem. Podczas oglądania slajdów mogliśmy przypomnieć sobie wspaniałe chwile, które spędziliśmy w tym pięknym kraju. Drugą częścią naszego projektu była degustacja hiszpańskiej kuchni. Uczniowie samodzielnie przygotowali paelę, hiszpańskie tosty, ciasto migdałowe oraz koreczki w stylu katalońskim. Spróbować można było owocowego napoju na bazie granatu, mandarynek, pomarańczy i jabłek oraz przypraw kurkumy i imbiru. Przy dzwiękach nastrojowej muzyki, wspomnieniom nie było końca…

                                                                                                                Opiekun projektu: Ada Jędras

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II