Zapraszam Was do kreatywnej pracy w kuchni.  Zobaczcie jakie fajne prace można zrobić z jedzenia.

Oczywiście Wy macie jeszcze więcej pomysłów 🙂

Praca polega na stworzeniu (ułożeniu, nic nie trzeba kleić) obrazu lub kompozycji przestrzennej z warzyw, owoców, kaszy, ryżu, grochu, fasoli – czyli tego co macie w kuchni :).  Następnie robicie zdjęcie swojej pracy i wgrywacie w zadanie domowe. Potem rozbieracie swoją prace i odkładacie wszystko na miejsce.

Przy okazji schrupcie jabłuszko lub marchewkę 🙂

Pamiętajcie tylko żeby za bardzo nie naśmiecić i po zakończonej pracy posprzątać 🙂

Na wykonanie zdjęcia tej pracy macie czas do następnej lekcji.