Nabór – klasy VIII
Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Z okazji przypadającej w tym roku setnej roczniczy odzyskania przez Polskę niepodległości Senat Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił ogólnopolski konkurs dla uczniów wszystkich typów szkół pod hasłem „Orzeł Biały-Nasza Duma”.

Senator Ziemi Wałbrzyskiej Wiesław Kilian poinformował nas, że ilość nadesłanych prac przerosła Jego największe oczekiwania. W konkursie wzięło udział 98 prac z 49 szkół naszego okręgu. Wszystkie prace zasłużyły na ogromną pochwałę. Młodzi adepci sztuki wykazali się nieprzeciętną kreatywnością oraz estetyką.
19 marca komisja konkursowa w składzie:
-Wiesław Kilian (Senator RP)
-Jacek Drejer (Dyrektor Muzeum Porcelany w Wałbrzychu)
-Maria Solecka (starszy kustosz, Kierownik Działu Historii Miasta i Regionu)
przyznała 8 nagród oraz 7 wyróżnień w 2 kategoriach (szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe).

Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy 6 a Magdalena Dobroń, której serdecznie gratulujemy zasłużonego wyróżnienia. Miło nam pionformować,że prace naszych pozostałych trzech finlistów : Anny-Marii Michalskiej, Macieja Glińskiego i Kacpra Kluski znalazły również uznanie w ocenach jury konkursowego.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II