Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Jest taki przepiękny pałac. Nazywa się Tadż Mahal. Mało kto wie jaki był powód jego powstania. My po dzisiejszej wizycie muzyków w naszej szkole już wiemy…

Otóż dawno, dawno temu była sobie piękna księżniczka Mumtaz Mahal. Została porwana i książę po jej stracie jako wyraz tęsknoty i wielkiej miłości nakazał swoim budowniczym postawić piękny pałac z białego kamienia, drogich, kolorowych kamieni…Tak właśnie powstał Tadż Mahal, piękna budowla, która po dziś dzień znajduje się w Indiach.

Instrumentem muzycznym prezentowanym dzisiaj był saksofon. Zapamiętamy, że jego nazwa wzięła się od jego nazwiska człowieka, który go stworzył – Sax. Jest to instrument dęty drewniany, są cztery rodzaje saksofonów: basowy, tenorowy, sopranowy i altowy.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II