Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Ponownie rozpoczął się Nowy Rok Szkolny, a wraz z nim możliwość rozwijania siatkarskich umiejętności, dzięki realizowanemu w naszej szkole programowi Kraina Siatkówki Dolny Śląsk. Dnia 30 września 2017r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej w Twardogórze, rozpoczynającym nowy rok szkolny 2017/2018.

Naszą szkołę i gminę reprezentowały: Maja Łomańska, Marta Więcław, Magdalena Dobroń, Małgorzata Brońska, Natalia Hajduk, Kamila Kołtunowicz, Natasza Łomańska, Hanna Pałeczka, Dominika Zając, Hanna Sułek, Anna Maria Michalska, Wiktoria Wardziak, Oliwia Kilańska oraz Wiktoria Nalichowska. Niezastąpioną pomoc przy opiece nad czwartoklasistkami ofiarowały Julia Wojtal i Katarzyna Hajduk uczennice klasy siódmej. Nasz sukces to wysokie IV miejsce zdobyte przez „Dwójkę Siatkarską” Hannę Pałeczkę oraz Hannę Sułek. „Trójka Siatkarska” zajęła miejsce VII. Dziewczyny miały okazję na sportowo, aktywnie spędzić czas, doskonaląc swoje umiejętności siatkarskie. Opiekę na zawodach sprawowała pani Aneta Kiszczyszyn.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II