Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

8 lutego 2018 r.  w SP 115  w Świdnicy odbył się Finał Powiatowy w Piłce Siatkowej Dziewcząt dla klas gimnazjalnych. W turnieju udział wzięli zwycięzcy kwalifikacji rejonowych:  SP Strzegom, SP Pszenno, SP 115 Świdnica oraz SP Jaworzyna Śląska. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.

Pierwszy mecz rozegraliśmy ze Strzegomiem. Nasze dziewczyny były wyraźnie lepsze i  wygrały gładko 2 – 0 w setach                     (25-15, 25-17).  Następnym rywalem była drużyna z Pszenna. Podobnie jak  w pierwszym meczu wygraliśmy bez problemów       2 – 0 w setach 25-16, 25-17). Tym samym zapewniliśmy już sobie drugie miejsce w turnieju. Pozostał nam mecz z faworytem, finalistą dolnośląskim SP 115 Świdnica o pierwsze miejsce. Niestety rywalki nie były w naszym zasięgu, trenujące w Polonii Świdnica siatkarki były nie do pokonania. Przegraliśmy mecz 0 -2.

Drugie miejsce w powiecie naszych siatkarek to największy sukces w dziewczęcej siatkówce w historii naszego gimnazjum.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II