Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Klasa 6c uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych „Segreguję, nie marnuję, na maksa wykorzystuję. Odpady to nie problem!. Odpady to zysk!”. Zajęcia poprowadziły Panie ze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” z Udanina.

Podczas pierwszej części warsztatów uczniowie rozmawiali na temat segregacji śmieci oraz odzyskiwania surowców wtórnych z odpadów. Za zadanie mieli odpowiednie posegregowanie śmieci.

Podczas drugiej części wykonywali rękodzieło z materiałów wtórnych np. ze starych gazet, opakowań po jajkach i rolek po papierze toaletowym.  Poznali zasady wyrobu wikliny papierowej i stworzyli swoje pierwsze dzieła.

Dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów i zapraszamy ponownie 🙂

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II