Nabór – klasy VIII

Dnia 13 kwietnia 2018 roku na świetlicy szkolnej dzieci wraz z wychowawcami w ramach programu „ Trzymaj formę” przygotowały zajęcia promujące zdrowy styl życia „ Sałatka owocowa”.

Każdy przyniósł ulubione owoce nie tylko krajowe ale także egzotyczne. Pamiętając o zasadach przygotowywania posiłków dzieci zrobiły wszystko jak należy. Najpierw starannie umyły owoce, a potem je pokroiły i wymieszały dodając magiczny składnik jakim był miodzik z zaprzyjaźnionej pasieki . Następnie posprzątały wszystko, żeby móc zasiąść do wspólnego stołu. Dzieci  poznawały też  wartości odżywcze owoców i ich wpływ na rozwój młodego człowieka . Po raz kolejny okazało się, że robienie posiłków może być świetną zabawą!!!