Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

19 grudnia 2017 roku w Żarowie odbył się  powiatowy turniej eliminacyjny dla drużyn gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Udział wzięły drużyny z Żarowa, Marcinowic i Jaworzyny Śląskiej.  Tylko wygrana turnieju dawało awans do finału powiatowego w Świdnicy.

W pierwszym meczu nasze dziewczyny po wyrównanym, zaciętym i ładnym meczu pokonały drużynę z Żarowa w setach 2 ; 0. Następny mecz z Marcinowicami miał dwa oblicza, pierwszy set wyrównany, ale zwycięski dla nas, w drugim dominowały już tylko Jaworzynianki i  wygrana  2 ; 0.

Dwie wygrane i awans!!!

Skład naszej drużyny : Słota Paulina, Żemojtel Estera, Wielg Monika, Górska Natalia, Rybka, Monika, Śliwa Wiktoria, Hajduk Katarzyna

Tabela turnieju

 

 

 

Opiekun drużyny – Dybeł Wiesław

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II