Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

7 marca w Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej zostały przeprowadzone eliminacje gminne XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Uczestnicy konkursu występowali w dwóch kategoriach: „młodsi” (klasy IV, V, VI – uczniowie szkół podstawowych) oraz „starsi” (klasy VII – SP i klasy II, III – uczniowie gimnazjum). Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy 4 B Anna-Maria Michalska zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Ania przedstawiła wiersz Jana Brzechwy pt.,,Pchła szachrajka”. Kolejny, powiatowy etapu konkursu odbędzie się 22 i 23 marca w Świdnicy. Gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów!

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II