Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj mieliśmy okazję wraz z Robinsonem Crusoe przeżywać przygody na otwartym morzu.

Robinson Crusoe, główny bohater powieści przygodowej zaprosił 15 maja na wspólne żeglowanie klasy I-IV.

Młody marynarz rozkołysał nas na statku piękną muzyką z akompaniamentem na arabskiej lutni i gitarze. Muzyce wypełnili czas ciekawymi przygodami bohatera. Nie zabrakło „Ogni świętego Elma” oraz sprytnego Piętaszka.

Dzieki poznały historię i budowę arabskiego instrumentu muzycznego, który wywodzi się z okolic Morza Śródziemnego. Wesoła atmosfera panowała na sali.Uczniowie aktywnie uczestniczyli w audycji aż do samego końca.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II