Nabór – klasy VIII

Z przyjemnością informujemy, że uczeń Przemysław Drąg został finalistą XVI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „zDolny Ślązaczek”.

10 stycznia 2019 roku we Wrocławiu odbył się finał w/w konkursu. Przemek  wykazał się szeroką wiedzą znacznie wykraczającą poza program szkoły podstawowej. Tytuł  finalisty daje mu dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Pragniemy serdecznie pogratulować Przemkowi.