Dzisiaj na podstawie pięknej historii mogliśmy się przekonać, że warto marzyć. Warto walczyć o swoje marzenia, warto dążyć do trudnych, wydawałoby się nieosiągalnych celów. Bo bywa,  że się spełniają.

Tak było dzisiaj w pięknej historii młodej dziewczyny, która podążając za swoim talentem doszła do wyznaczonego sobie celu. Na początku było to wręcz nierealne, ale ona postanowiła  zawalczyć o swoje marzenia. Miała przepiękny głos. Cudownie śpiewała, więc zgłosiła się do konkursu, który wygrała. Nagrodą było zaśpiewanie w znanej na całym świecie operze w Sidney. Było to dla niej wspaniałe przeżycie.

Ponieważ zaczął się karnawał, nie mogło się obyć bez tańców! Do zabawy przygrywała nam dzisiaj waltornia. To instrument dęty, Dowiedzieliśmy się jak i z czego jest zbudowany, poznaliśmy jego historię (skąd się wywodzi) i jak brzmi.

Zatem  bawmy się,wszak mamy karnawał!My już zaczęliśmy, a Wy?…