Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzisiaj na podstawie pięknej historii mogliśmy się przekonać, że warto marzyć. Warto walczyć o swoje marzenia, warto dążyć do trudnych, wydawałoby się nieosiągalnych celów. Bo bywa,  że się spełniają.

Tak było dzisiaj w pięknej historii młodej dziewczyny, która podążając za swoim talentem doszła do wyznaczonego sobie celu. Na początku było to wręcz nierealne, ale ona postanowiła  zawalczyć o swoje marzenia. Miała przepiękny głos. Cudownie śpiewała, więc zgłosiła się do konkursu, który wygrała. Nagrodą było zaśpiewanie w znanej na całym świecie operze w Sidney. Było to dla niej wspaniałe przeżycie.

Ponieważ zaczął się karnawał, nie mogło się obyć bez tańców! Do zabawy przygrywała nam dzisiaj waltornia. To instrument dęty, Dowiedzieliśmy się jak i z czego jest zbudowany, poznaliśmy jego historię (skąd się wywodzi) i jak brzmi.

Zatem  bawmy się,wszak mamy karnawał!My już zaczęliśmy, a Wy?…

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II