Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tegorocznym reprezentowane były klasy: Ib, Ic, Id, IIa, IIb, IIc, IIIa i IIIb – łącznie 60 uczniów. Po eliminacjach, które odbyły się w trzech etapach, wyłoniono 10 finalistów. W dniu 03.04.2019 r., po niezwykle emocjonujących rozgrywkach, tytuł Mistrza zdobył Leopold Bartosik z kl. IIIa, drugie miejsce zajął Łukasz Zawada z kl. IIb,  III miejsce Karol Kubryński z kl. IIId a IV – Nikola Kunysz z kl. Ic.

Pozostali uczestnicy finału uplasowali się w/g następującej kolejności:

Aleksandra Byczko – IIa

Kamil Mikołajek – IIIa

Paweł Dębski – IIa

Natan Pryciak – IIIb

Wiktoria Jarzembowska – IIc

Karol Pasikowski – Ic

Wszyscy uczniowie biorący udział w turnieju otrzymali atrakcyjne upominki, a finaliści dodatkowo puchary i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy uczestnikom  i życzymy dalszych sukcesów!