Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy spotkali się z uczniami klas IV, żeby porozmawiać o  cyberprzemocy,  oraz odpowiedzialności karnej nieletnich.  Internet, telefony komórkowe,  to nasza codzienność z których obecnie  wszyscy korzystamy  – dzieci i dorośli. Internet przynosi wiele informacji, ale należy  pamiętać, że wykorzystywany w sposób niewłaściwy, może wyrządzić sporo krzywdy. Nękanie rówieśników, udostępnianie danych osobowych, dostęp do treści nieodpowiednich do wieku, to wszystko może nieść za sobą poważne konsekwencje. Policjanci uświadamiali uczniom co to jest cyberprzemoc, wskazywali na inne zagrożenia dla dzieci i młodzieży z użyciem Internetu, komputera, czy też telefonu komórkowego. Uczniowie obejrzeli kilka filmików zmuszających do refleksji, mieli również możliwość zadawania pytań, z czego bardzo chętnie korzystali.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II