Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej, informuje, że dla mieszkańców naszej gminy będą dostępne nowe nieodpłatne formy wsparcia tj.:
– od 15 marca 2021 r. telefon zaufania od dla osób znajdującym się w kryzysie małżeńskim, rodzinnym i trudnościach wychowawczych 668-777-028
– od 24 kwietnia 2021 r. będą prowadzone porady psychologiczno-pedagogiczne przez ks. Marcina Czchowskiego z Diecezjalnej Specjalistycznej Poradni w Świdnicy dla osób znajdującym się w kryzysie małżeńskim, rodzinnym i trudnościach wychowawczych (m.in. uzależnienie od komputera, telefonu).
Spotkania, które będą miały na celu przezwyciężenie kryzysu odbywać będą się w soboty. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaworzynie Śląskiej pod nr.: 74 8584 222.