Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W sobotę, 09 czerwca, odważni i ciekawscy uczniowie z naszej szkoły mogli się przekonać czy jest różnica w grze w szachy z Czechami? Czy się dogadają? Czy zasady są takie same w Polsce i w Czechach? Jak rozstrzyga się nieporozumienia? 

Nasi uczniowie Piotr Tomczak, Mateusz i Michał Mielnikowie udali się do czeskiego miasta Brumov, aby zagrać swój pierwszy międzynarodowy turniej szachowy. Na miejscu okazało się, że byliśmy najliczniejszą grupą gości. Ba! Było nas prawie tyle co łącznie wszystkich pozostałych startujących …
Graliśmy ze zmiennym szczęściem. Najlepiej wypadł Piotr i Michał 4.5 punkta na siedem możliwych do zdobycia. Mateusz 4 punkty.
Wszyscy uczestnicy dostali nagrody, ale przede wszystkim zdobyli bezcenną lekcję gry z rówieśnikami z innego kraju. Podziękowania należą się również rodzicom dzieci za udział i wsparcie dzieci w rozwijaniu ich zainteresowań.
Małe zagadki: jak nazywają się bierki po czesku? Figurki. A runda? Koło. Szach? Zkontrolowat. Szach-mat? Mat.
Na miejscu swoich podopiecznych dopingowali instruktor szachowy z naszej szkoły p. Marcin Korzekwa oraz p. Marcin Kruk

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II