Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Na apelu klas I-III podsumowaliśmy pierwszy semestru roku szkolnego 2019/2020.

Została podsumowana akcja mająca na celu zachęcenie do czytelnictwa.  Nagrodziliśmy po trzy osoby z klas II i III oraz wyróżniających się uczniów się z klas pierwszych. Zachęcamy do kontynuowania czytania z rodzicami w czasie wolnym (np.ferie,weekendy…) Kolejne podsumowanie czytelnictwa już w czerwcu!

Można u nas również wypożyczać książeczki w języku angielskim. Tacy czytelnicy zostali nagrodzeni za czytelnictwo w naszej szkole. Congratulations!

Także uczniowie, którzy chodzą sumiennie do szkoły zostali obdarowani drobnymi upominkami. Niespełna 40 uczniów zdobyła dyplomy i nagrody za 100 % frekwencji! Brawo!

Uhonorowana nagrodą została Marysia Kapuścińska za udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Klub Angorkę na Kartkę Bożonarodzeniową.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II