Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

10 grudnia  już po raz kolejny uczestniczyliśmy w lekcji w kinie. Tym razem Centrum Edukacji Filmowej w Wołominie przygotowało dla uczniów klas czwartych i piątych  temat zgodny z aktualną podstawą programową: ,,Podróż po krainie gatunków filmowych”.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, jakie są  gatunki filmowe, czym się różnią.   Prowadzący spotkanie opowiedział o  rodzajach komizmu w komediach filmowych. Mieliśmy okazję obejrzeć urywki mało popularnych wśród młodzieży gatunków, takich jak western czy musical.

W drugiej części spotkania czekała na nas nie lada gratka- adaptacja powieści Roalda Dahla pt. ,,BFG- Bardzo Fajny Gigant”.  ,,BFG” to porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krain. Film pokazuje, że można się zaprzyjaźnić z osobą, która jest zupełnie inna i pozornie do nas nie pasuje.  To była naprawdę wartościowa lekcja i dobrze wykorzystany czas.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II