W ramach obchodów Dnia Świętego Patryka Leprechaun zaprosił uczniów klas I i II do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Picture Dictionary”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie danego słowa w języku angielskim.

Jury w składzie: pani Anna Michalska i pani Patrycja Pasternak, biorąc pod uwagę zgodność z tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność, użyte materiały oraz estetykę wykonania przyznały pięć nagród oraz wyróżnienia.

Nagrody trafiły do:
Hani Polus, Stasia Rybki, Mai Gapy, Karola Kubryńskiego i Amelii Suwalskiej.

Wyróżnienie otrzymali:
Paweł Król, Filip Tylek, Kuba Ignatowicz, Zosia Wawrzynkowska, Hania Wojcieszak, Dorian Matusiewicz, Marcel Szukalski, Szymon Smoter, Jagoda Sawko, Julia Onyśko, Filip Zając, Marta Romaniecka, Basia Tomczak, Maja Babiarz, Krzysiu Kędroń, Fabian Poręba, Gabryś Nowicki, Wiktoria Jędrzejewska.

Wysiłek każdego ucznia został doceniony. Uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy.