Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

„Właściwe zachowanie to dla nas wyzwanie’’ – pod takim hasłem klasa 3a edukacji wczesnoszkolnej rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018.

To już  kolejna edycja warsztatów prowadzonych przez Panią pedagog Weronikę Ochman oraz Panią psycholog Agnieszkę Ulfik. Cykl zajęć ma na celu kształtowanie zasad u uczniów dobrego wychowania, zwiększenie świadomości na temat kultury osobistej oraz wdrażanie zasad obowiązujących w szkole. Priorytetowymi zagadnieniami będą: bezpieczeństwo, kultura osobista, stosunki interpersonalne, asertywność, motywacja do działania. Czekamy na pierwsze efekty pracy.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II