„Właściwe zachowanie to dla nas wyzwanie’’ – pod takim hasłem klasa 3a edukacji wczesnoszkolnej rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018.

To już  kolejna edycja warsztatów prowadzonych przez Panią pedagog Weronikę Ochman oraz Panią psycholog Agnieszkę Ulfik. Cykl zajęć ma na celu kształtowanie zasad u uczniów dobrego wychowania, zwiększenie świadomości na temat kultury osobistej oraz wdrażanie zasad obowiązujących w szkole. Priorytetowymi zagadnieniami będą: bezpieczeństwo, kultura osobista, stosunki interpersonalne, asertywność, motywacja do działania. Czekamy na pierwsze efekty pracy.