Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

12 października 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia, której celem było włączenie pierwszoklasistów do grona społeczności uczniowskiej. W odświętnych strojach, biretach na głowach i z wypiekami na twarzy  pierwszacy rozpoczęli uroczystość  wchodząc na salę  z piosenką na ustach oraz niosąc tarcze. Swoim pociechom towarzyszyli licznie zgromadzeni rodzice. Po przywitaniu zaproszonych gości  rozpoczął się program artystyczny przygotowany przez uczniów z klas trzecich pod kierunkiem swoich wychowawców. Podczas jego trwania pierwszoklasiści  śpiewali piosenki, przedstawiali  klasy recytując wierszyki, wykazali się również wiedzą dotyczącą tego jak być dobrym uczniem. Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pan dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Dzieci  otrzymały  również pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje z projektu „ Sprawny Dolnoślązaczek”, którego  realizację rozpoczęli na zajęciach wychowania fizycznego. Pierwszoklasiści zostali również obdarowani niespodziankami zakupionymi przez rodziców. Po zakończeniu  części oficjalnej rodzice  zorganizowali „słodkie” przyjęcie, a następnie rozpoczęła się zabawa, którą poprowadziła „Ale Heca”. Wykonano pamiątkowe zdjęcia, było wiele śmiechu i radości. Ten dzień na długo zostanie  w pamięci wszystkim pierwszoklasistom.

Wychowawczynie klas pierwszych

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II