Od dzisiaj jesteśmy prawdziwymi uczniami. Wszyscy.  Dzisiaj obyło się pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej.

Przybyli na tą uroczystość przede wszystkim Pierwszoklasiści, ale  również ich rodzice i dziadkowie. Zaprosiliśmy również ich dotychczasowych wychowawców z przedszkola z panią dyrektor na czele.

Uczniowie pod okiem wychowawców przygotowali piękny program, który zaprezentowali zebranym gościom.  Zebrali za  to gromkie brawa. Później był poczęstunek w klasach przygotowany przez rodziców, po czym uczniowie ponownie wrócili na salę świętować. Bawili się w najlepsze!

Bardzo dziękujemy wychowawcom klas I i III za przygotowanie uroczystości. Dziękujemy również rodzicom i dziadkom za przygotowanie poczęstunku, obecność i czuwanie nad całością oraz podkreślenie odświętnym  strojem u swoich dzieci tego ważnego w ich życiu święta.

Pierwszoklasistom życzymy samych piątek w szkole, pogłębiania wiedzy,  odkrywania zagadek świata,  zaspokojenia swojej ciekawości oraz rozwijania swoich umiejętności i pasji.