Miło nam ogłosić, że tegoroczni Pierwszoklasiści zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. 16.10. przeżywaliśmy uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA.

W obecności Pana Burmistrza, Dyrekcji Szkoły i Przedszkola, ubiegłorocznych Wychowawczyń, Rodziców i Dziadków dzieci przeniosły się do czterech krain, udowadniając, że w pełni zasługują na miano ucznia. Po części artystycznej przygotowanej przez trzecie klasy, Pierwszoklasiści i Rodzice złożyli ślubowanie, a następnie Pan Dyrektor pasował ich na uczniów. Od Pana Burmistrza, Pana Wicedyrektora i Wychowawczyń dzieci otrzymały gratulacje, dyplomy, legitymacje i słodycze. Rodzice obdarowali również swoje pociechy niespodziankami.  Po uroczystości czekał też słodki poczęstunek, a także zabawy przy muzyce i konkursy.

Naszym Pierwszoklasistom  gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nauce i przyjemności w odkrywaniu świata. Składamy też podziękowania Pani Ani Michalskiej i Pani Joli Mikołajczyk za przygotowanie części artystycznej, Panu Romanieckiemu i Pani Majcherek za zorganizowanie zabaw, Radzie Rodziców i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

                                                                        Wychowawczynie klas pierwszych