Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Miło nam ogłosić, że tegoroczni Pierwszoklasiści zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. 16.10. przeżywaliśmy uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA.

W obecności Pana Burmistrza, Dyrekcji Szkoły i Przedszkola, ubiegłorocznych Wychowawczyń, Rodziców i Dziadków dzieci przeniosły się do czterech krain, udowadniając, że w pełni zasługują na miano ucznia. Po części artystycznej przygotowanej przez trzecie klasy, Pierwszoklasiści i Rodzice złożyli ślubowanie, a następnie Pan Dyrektor pasował ich na uczniów. Od Pana Burmistrza, Pana Wicedyrektora i Wychowawczyń dzieci otrzymały gratulacje, dyplomy, legitymacje i słodycze. Rodzice obdarowali również swoje pociechy niespodziankami.  Po uroczystości czekał też słodki poczęstunek, a także zabawy przy muzyce i konkursy.

Naszym Pierwszoklasistom  gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nauce i przyjemności w odkrywaniu świata. Składamy też podziękowania Pani Ani Michalskiej i Pani Joli Mikołajczyk za przygotowanie części artystycznej, Panu Romanieckiemu i Pani Majcherek za zorganizowanie zabaw, Radzie Rodziców i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

                                                                        Wychowawczynie klas pierwszych

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II