„Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera”.

W dniach 28 i 29 listopada uczniowie klas I zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Dzieci zapoznały się z księgozbiorem, dowiedziały się jak wypożyczać książki, złożyły przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki.

Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały okolicznościowe dyplomy. Każdy mały Czytelnik wyszedł z biblioteki z książeczką i uśmiechem na twarzy.

Mamy nadzieję, że od tej pory pierwszaki będą częstymi gośćmi naszej biblioteki.