Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 9.05.2018 odbył się międzyklasowy konkurs ,,Mistrzowie wiedzy mitologicznej”. W naszej biesiadzie, ku uciesze czcigodnego Zeusa, wzięli udział piątoklasiści. Śmiałkowie, którzy reprezentowali  klasy, dzielnie walczyli w 8 konkurencjach. Przez labirynty zadań uczestników przeprowadziły urocze nimfy – Paulina i Estera z klasy 3a. Wszyscy włożyli ogrom pracy i fantastycznie zmierzyli się z trudnymi zadaniami. Uczniowie popisali się imponującą wiedzą! Nie była to bynajmniej syzyfowa praca 🙂

Pierwsze miejsce zdobyły klasy 5a i 5b, drugie – 5c. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II