Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

19 marca uczniowie z klas 1-3 wzięli udział  w wiosennej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego „Olimpusek”. W językowych zmaganiach wzięło udział 40 uczniów, którzy dzielnie stawili czoła trudnym zadaniom z języka angielskiego. Test składał się z 21 pytań sprawdzających wiedzę ze słownictwa, rozumienia prostych konstrukcji językowych, krótkich zdań i typowych wyrażeń. Twórcy olimpiady zadbali o to, aby formuła testu była dla dzieci ciekawa zarówno pod względem tematyki jak i opracowania graficznego. Poziom trudność był wysoki. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które dotrą do nas w maju.

Brawa dla wszystkich uczestników za podjęty wysiłek, przygotowanie się oraz chęci pogłębiania wiedzy. Serdecznie podziękowania dla Rodziców uczniów za pomoc, zaangażowanie i wsparcie podczas wspólnej nauki.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w Olimpiadzie i życzymy wielu sukcesów.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II