Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej informuje, że w związku z egzaminami gimnazjalnymi, które odbędą się w dniach 18, 19 i 20 kwietnia 2018 roku, nastąpi zmiana organizacji pracy szkoły w budynku przy ulicy Jana Pawła.

Uczniowie klas 5, 6, 7 oraz 2 gimnazjalnych mają w tym czasie dni wolne od zajęć dydaktycznych. W trakcie trwania egzaminów szkoła będzie zamknięta.

Uczniowie realizujący obowiązek szkolny w budynku przy ulicy Mickiewicza, tj. klasy 1, 2, 3 oraz 4 mają lekcje według planu.

Stołówka szkolna będzie wydawała obiady dla uczniów od godziny 13.00.