W ramach programu „Tablica dla szkół” w naszej szkole zamontowane zostały dwie tablice. Tablice otrzymały klasy, które najbardziej zaangażowały się w działania ogólnoszkolnego konkursu „Klasa Ekomaniaków”.  Zadania prowadzone były przez cały rok szkolny 2017/2018. Zwyciężyły  klasy I c (obecna II c), wychowawczyni p. Anna Kruk oraz IV c – tablica została zamontowana  w klasie u wychowawczyni, p.Katarzyny Lis (obecnie wychowawca klasy I c).

Mamy nadzieję, że wpłynie to na uatrakcyjnienie zajęć oraz otworzy przed uczniami  nowe możliwości adaptacji nowych wiadomości.