Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Biblioteka szkolna 15-16.12.2017 organizuje Nocny Maraton czytelniczo – filmowy. Proponowane książki oraz filmy to „Gwiazd naszych wina” John Green oraz „Igrzyska Śmierci” Suzanne Colins. Celem maratonu jest propagowanie czytelnictwa, zdrowego stylu życia, propagowanie działań na rzecz wolontariatu, współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. W przerwach pomiędzy czytaniem, oglądaniem planujemy ćwiczenia sportowe, relaksacyjne, jogę, wspólne sporządzenie posiłku, prelekcja na temat zdrowego odżywiania, degustacje herbat z okazji Dnia herbaty, świąteczne malowanie porcelany, taniec, biblioterapie. Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy – zapisy w bibliotece do 8 grudnia.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II