Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Kolejny raz pasjonaci biologii z Jaworzyny Śl. uczestniczyli w Nocy z biologią w II LO Świdnicy. Zajęcia i warsztaty prowadzili doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego. Kulisy swojej pracy odkryli m.in .chirepterolog, który opowiadał o nietoperzach, botanik opowiedział o zapylaniu roślin ,dietetyk jak odczytywać etykiety ,a antropolog wyjaśnił jak rozpoznać płeć i wiek po kościach szkieletu. Niesamowite przeżycia czekały jednak uczestników na warsztacie o tajemnicach ludzkiego mózgu. Tu uczniowie mogli dotknąć prawdziwych mózgów człowieka. Noc z niekonwencjonalną biologią dostarczyła uczestnikom nowej ,ciekawej wiedzy ,a może nawet zaszczepiła chęć zostania naukowcem.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II