Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Nie Zmarnuj Swojego Życia!
Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji.
Żyj wartościami. Bądź sobą. Rozwijaj się.
Myśl o przyszłości. Bądź kreatywny. Ryzykuj.

22 listopada do naszej szkoły zawitali Rymcerze – współorganizatorzy projektu społecznego Nie Zmarnuj Swojego Życia. Ten niezwykły duet opowiedział nam swoje historie, dzieląc się doświadczeniem życiowym oraz wygraną walką z nałogami. 90- minutowe spotkanie obfitowało w treści profilaktyczne. Pozytywny przekaz pozwolił naszym uczniom pogłębić ważne dla młodego człowieka tematy. Raperzy zachęcali do zmiany postawy, rozwijania swoich pasji, myślenia o satysfakcjonującej przyszłości. Uczniowie mogli również posłuchać hip-hopowych kawałków Rymcerzy.

W imieniu wszystkich uczniów dziękujemy za tę cenna lekcję, za wywołanie uśmiechów i wzruszeń. Z pewnością to spotkanie stanie się motorem do tego, by zawsze szukać właściwych dróg.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II