Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Klasa 5b wraz z wychowawcą spędziła dwa styczniowe dni w Centrum Edukacji Ekologicznej Salamandra w Myśliborzu. Wyjazd zorganizowano dzięki dofinansowaniu przez dolnośląską dyrekcję Parków Krajobrazowych we Wrocławiu. Uczniowie przez doświadczenia biologiczno-chemiczne pogłębili swoją wiedzę. Warsztaty odbywały się przez dwa dni. Pierwszy dzień:

1.Izolacja barwników asymilacyjnych roślin.

2.Mikroskopowanie tkanek roślinnych.

3.Badanie zmysłów człowieka.

Dzień drugi:

1.Rozpoznawanie zwierząt Pogórza Kaczawskiego-rozpoznawanie zwierząt leśnych na podstawie eksponatów muzealnych.

2.Badanie właściwości fizycznych i chemicznych wody.

Wspólnie spędzony czas, noc bez rodziców, samodzielnie wykonane kanapki, poznanie nowych kolegów i koleżanek ze szkoły ze Starego Jaworowa sprawiły, że uczniowie nie tylko wrócili bogatsi o zdobytą wiedzę,  ale lepiej zintegrowani i z nowymi przyjaźniami.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować „Dolnośląskim Parkom Krajobrazowym” za wsparcie finansowe.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II