Jest taki dzień, magiczny dzień radości i dobrych życzeń, obchodzony niemalże  wszędzie  w atmosferze ciepła i miłości. Dzień, który często pozostawia wiele pięknych wspomnień. Świąteczna atmosfera zapanowała w naszej szkole. To właśnie dzisiaj mogliśmy ze sobą się spotkać, złożyć sobie życzenia i usiąść do wigilijnego stołu. Po Wigiliach klasowych, odbył się świąteczny apel, który uświetniły pastorałki i kolędy śpiewane przez szkolny chór.  Następnie nauczyciele i pracownicy szkoły mogli zobaczyć inscenizację, która wprowadziła nas nastrojowo w świąteczny czas.

fot. M. Kozieł