Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Już po raz dziewiąty w ramach akcji Narodowe Czytanie czytaliśmy wybitne utwory należące do kanonu naszej literatury. Akcja została zainicjowana w 2012 roku przez Prezydenta RP, a jej głównym celem jest popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia narodowej tożsamości poprzez kontakt z największymi dziełami. W tym roku była to „Balladyna” Juliusza Słowackiego. W naszej szkole tegoroczne Narodowe Czytanie było realizowane w bezpiecznej formie
i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. W tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, kiedy  pokonujemy epidemię, wspólna lektura klasyki polskiej literatury jeszcze silniej nas zjednoczyła, przynosząc wiele czytelniczej satysfakcji. Podczas tegorocznego Narodowego Czytania każdy mógł oddać się refleksji nad uniwersalnym przesłaniem „Balladyny” .Utwór ten  obnaża ludzkie słabości i wady,
a zarazem opowiada się po stronie zgody, porozumienia i ukazuje zwycięstwo dobra nad złem. Wspólne Narodowe Czytanie po raz kolejny dostarczyło nam dużo radości z obcowania z wybitną polską literaturą.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II