Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek.

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, po raz kolejny w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pt.: „Mój przyjaciel Miś”. Celem konkursu było zainteresowanie najmłodszych literaturą o misiach oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych.  Podsumowanie konkursu odbyło się 7  grudnia . Dzieci wykorzystały różnorodne techniki (np.: rysowanie kredkami, malowanie farbami rosnącymi, wyklejanie ziarnami, collage i inne) oraz materiały do zrobienia swoich prac.

Jury po długich naradach wyłoniło zwycięzców spośród tegorocznych uczestników konkursu.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Filip Krajewski klasa  Ib

II miejsce: Michalina Góra klasa IIa

III miejsce: Wiktor Moczadło klasa 1c

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!! Podziękowania i słowa uznania kierujemy również do pozostałych uczestników konkursu. Życzymy dalszych sukcesów w konkursach plastycznych.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną dyplomy oraz upominki dla zwycięzców,  jak i  również dla wszystkich uczestników  zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Organizatorami konkursu były:

Weronika Ochman i Patrycja Pasternak

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II