Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 5.06 2018r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie odbył się V Gminny Konkurs „Mistrz Sudoku” dla klas IV – VII oraz I Gminny Konkurs „Mistrz Sudoku” dla klas II i III, nad którym patronat objął Burmistrz Jaworzyny Śl. W konkursie w I kategorii uczestniczyło 15 uczniów, a w II kategorii 12 ze SP z Pastuchowa, Jaworzyny Śl. i Starego Jaworowa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w szkolnych rozgrywkach: Klaudia Czekaj z kl. 7b, Przemysław Drąg z kl. 7a, Marta Więcław z kl. 6a, Julia Plizga z kl. 5c, Kalina Pawlaczyk z kl. 5a, Piotr Tomczak z kl. 3d, Kornelia Grandus z kl. 3d, Dominika Barnak z kl. 3c, Aleksandra Szuman z kl. 3d. Uczniowie I kategorii mieli za zadanie rozwiązać cztery diagramy: dwa o łatwym stopniu trudności, jeden o średnim i jeden trudny. Uczniowie II kategorii rozwiązywali trzy diagramy. Oprócz prawidłowego rozwiązania liczył się czas. W tegorocznej edycji „Gminnego Mistrza Sudoku” nasz uczeń Przemysław Drąg otrzymał II miejsce, a Marta Więcławwyróżnienie. Po konkursie przygotowano dla nas poczęstunek. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II