Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Miło nam poinformować, że Pan Kamil Gałuszka (uczy szachów dzieci z klas IV-VIII w SP Jaworzyna Śląska) został Mistrzem Polski w szachach błyskawicznych!

Przypomnijmy, że jeszcze pół roku temu pokonał wszystkich przeciwników na Mistrzostwach Jaworzyny w szachach (grała wtedy też jego córka Karolina). Bardzo się cieszymy z tak utytułowanego zawodnika w naszej szkole. Taki sukces poparty jest wieloletnim trenowaniem i doświadczeniem zdobywanym na turniejach . Ale jak widać warto. Zapraszamy zatem do treningów u Pana Kamila (czwartki, VII lekcja, gab. nr 20), a jemu serdecznie gratulujemy.

Kamil Gałuszka (ur.06.05.1980 w Świdnicy). Związany z szachami od 1989 roku. Zaczynał przygodę z szachami w klubie AKSz Świdnica. Reprezentował barwy Klubu szachowego Gambit Świdnica, Caissa Złoty Stok, Goniec Żarów oraz kluby zagraniczne St.Michael’s Chess Club, Limerick, Irlandia (awans do pucharu europy) oraz Hønefoss Sjakklubb (w którego barwach wygrał mistrzostwa Buskerud, odpowiednik polskiego mistrzostwa na szczeblu województwa, mistrzostwo miasta Honefoss oraz dwukrotnie 10 miejsce w drużynowych w mistrzostwach Norwegii). Wielokrotnie wygrywał mistrzostwa województwa we wszystkich kategoriach juniorskich oraz turnieje w kategorii OPEN. Jako trener/instruktor wyszkolił wielu zawodników. Sędziował największe festiwale szachowe w Polsce ( Polanica i Świdnica). W 2018 powrócił do Świdnicy. W sezonie 2018/2019 reprezentował z sukcesami barwy Gońca Żarów(zarówno drużynowymi jak i indywidualnymi m.in. wygrana I cyklu ziemi Świdnickiej). Obecnie zawodnik Klubu Szachowego MDK Gambit Świdnica. Od 12.10.2019 Mistrz Polski Amatorów (elo <2000) w szachach błyskawicznych(blitzu).Tytuł ten został zdobyty w Pęgowie , przy silnej konkurencji, dzięki uzyskaniu wyniku 18 z 22 (+17, -3, =2).

Prywatne kochający mąż, ojciec trójki dzieci, współzałożyciel MIKAMA ACADEMY.

 

 

Miło nam poinformować, że Pan Kamil Gałuszka (uczy szachów dzieci z klas IV-VIII w SP Jaworzyna Śląska) został Mistrzem Polski w szachach błyskawicznych!

Przypomnijmy, że jeszcze pół roku temu pokonał wszystkich przeciwników na Mistrzostwach Jaworzyny w szachach (grała wtedy też jego córka Karolina). Bardzo się cieszymy z tak  utytułowanego zawodnika w naszej szkole.  Czytaj dalej

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II