Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Jaki dzisiaj dzień?!Chyba wszyscy to wiedzą. Nie tylko dzieci. Szósty grudnia to dzień, kiedy wszystkich, a szczególnie dzieci, odwiedza Święty Mikołaj. Przychodzi wtedy do wszystkich: grzecznym daje prezenty, niegrzecznym rózgi…Nas również odwiedził dzisiaj ten wielki, zimowy, ulubiony przez wszystkie dzieci Święty! Rozdawał symboliczne słodkości wszystkim dzieciom. Z tego co się udało ustalić nikt nie dostał rózgi. Wiadomo, mamy same grzeczne dzieci.
Wszystkim w tym miłym dniu życzymy radości, zadowolenia, ale również pracy nad sobą, bo wiadomo: Mikołaj cały czas nas obserwuje i musimy być grzeczni, żeby za rok również nas odwiedził. A dorosłym życzymy, żeby jak najdłużej pozostał w nich pierwiastek dziecka.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II