Jaki dzisiaj dzień?!Chyba wszyscy to wiedzą. Nie tylko dzieci. Szósty grudnia to dzień, kiedy wszystkich, a szczególnie dzieci, odwiedza Święty Mikołaj. Przychodzi wtedy do wszystkich: grzecznym daje prezenty, niegrzecznym rózgi…Nas również odwiedził dzisiaj ten wielki, zimowy, ulubiony przez wszystkie dzieci Święty! Rozdawał symboliczne słodkości wszystkim dzieciom. Z tego co się udało ustalić nikt nie dostał rózgi. Wiadomo, mamy same grzeczne dzieci.
Wszystkim w tym miłym dniu życzymy radości, zadowolenia, ale również pracy nad sobą, bo wiadomo: Mikołaj cały czas nas obserwuje i musimy być grzeczni, żeby za rok również nas odwiedził. A dorosłym życzymy, żeby jak najdłużej pozostał w nich pierwiastek dziecka.