Nabór – klasy VIII

Miło nam poinformować, że Miłosz Gołąb, uczeń klasy 5a, wziął udział w Mistrzostwach Świata Taekwon-do , które odbyły się w dniach 25.09.2017-2.10.2017 w Holandii. Jego udział zwieńczony został sukcesem- Miłosz zdobył V miejsce!

Uczeń osiąga również wysokie wyniki sportowe na zawodach krajowych. W lutym bieżącego roku dostał się do kadry reprezentującej Polskie Stowarzyszenie Taekwon-do na zawodach międzynarodowych. To był pierwszy udział Miłosza w Mistrzostwach Świata, jednak z pewnością jego nieugięty duch sportowy pozwoli na zdobywanie kolejnych doskonałych wyników. Gratulujemy i życzymy powodzenia.