Dzisiaj u nas w szkole gościły mażoretki. To grupa dziewcząt, która pięknie ubrana uświetnia czas na uroczystościach układami tanecznymi. Uczennice z naszej szkoły również są mażoretkami i dzisiaj zaprezentowały się szerszej publiczności.
Był pokaz tańca, krótkie warsztaty, podczas których okazało się, że nie jest to takie trudne.
Zajęcia odbywają się w czwartki o czwartej na sali gimnastycznej w naszej szkole. Zapraszamy chętnych. Dla najbardziej wytrwałych są przewidziane stroje, pokazy, wyjazdy. Zajęcia są bezpłatne! Przyjdź i spróbuj swoich sił.