Nabór – klasy VIII

W dniu 10 grudnia 2018 roku w naszym mieście odbyło się oficjalne otwarcie długo  wyczekiwanej hali sportowo–widowiskowej. Po części oficjalnej, akcie przecięcia wstęgi zaprezentowano program artystyczny. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i godnie uczcili otwarcie hali swoimi występami. Nie zabrakło również gościnnych pokazów. Słowa uznania należą się grupie z MKS Polonia Świdnica, prezentującej układy akrobatyczne, oraz grupie mażoretek  działającej  przy Samorządowym Ośrodku Kultury pod kierunkiem Pani Anny Trzeciak i Pana Lubomira Szmida. Naszą uroczystość uświetnił również Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy, który zaprezentował wspinaczkę z górną i dolną asekuracją, a także pokaz taekwondo w wykonaniu Prezesa Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do Grandmastera Wojciecha Dolnego, Pani Ewy Piastowskiej, naszego ucznia Miłosza Gołębia, Olka i Julka Piastowskich – medalistów Polski, Europy i świata.

Hala ta to efekt wielu owocnych starań, dzięki którym wielofunkcyjność obiektu przyczyni się do zwiększenia aktywności fizycznej naszych uczniów, promowania prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości.

fot. Marek Kozieł