Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 10 grudnia 2018 roku w naszym mieście odbyło się oficjalne otwarcie długo  wyczekiwanej hali sportowo–widowiskowej. Po części oficjalnej, akcie przecięcia wstęgi zaprezentowano program artystyczny. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i godnie uczcili otwarcie hali swoimi występami. Nie zabrakło również gościnnych pokazów. Słowa uznania należą się grupie z MKS Polonia Świdnica, prezentującej układy akrobatyczne, oraz grupie mażoretek  działającej  przy Samorządowym Ośrodku Kultury pod kierunkiem Pani Anny Trzeciak i Pana Lubomira Szmida. Naszą uroczystość uświetnił również Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy, który zaprezentował wspinaczkę z górną i dolną asekuracją, a także pokaz taekwondo w wykonaniu Prezesa Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do Grandmastera Wojciecha Dolnego, Pani Ewy Piastowskiej, naszego ucznia Miłosza Gołębia, Olka i Julka Piastowskich – medalistów Polski, Europy i świata.

Hala ta to efekt wielu owocnych starań, dzięki którym wielofunkcyjność obiektu przyczyni się do zwiększenia aktywności fizycznej naszych uczniów, promowania prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości.

fot. Marek Kozieł

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II